Smycz do wózka, fotelika samochodowego czy krzesełka do karmienia

Niepozorne, a jakże przydatne!

W PEŁNI REGULOWANY

Można go przymocować do każdego krzesełka do karmienia, fotelika samochodowego lub wózka dziecięcego oraz użyć do przymocowania zabawki, kubka niekapka czy pojemnika na przekąski.

DODATKOWE MOCOWANIE

Krótszy pasek służy do mocowania dodatkowych zabawek/kluczy do zewnętrznej strony wiecznie przepełnionej torebki lub torby na rzeczy dziecięce.

WYTRZYMAŁY

Uchwyt-pasek bebon jest wystarczająco mocny i trwały, aby sprostać wymogom dziecięcej zabawy.

Można go bezpiecznie uprać w pralce.

 

Jak to działa?

A – Silikonowy pasek dobrze trzyma dziecięcą butelkę.

B – Regulowana pętelka odpowiednio zabezpiecza zabawkę (można ją używać z paskiem silikonowym lub bez)

C – Użyj krótszego paska, aby przymocować drugą zabawkę / smoczek lub przytwierdzić zabawkę / klucze do zewnętrznej strony torby na rzeczy dziecięce.

D – Przymocuj ten koniec paska do fotelika dziecięcego, wózka lub krzesełka do karmienia.

• BEZPIECZEŃSTWO: Nasz nowy produkt zapewnia bezpieczne mocowanie zabawek, butelek, kubków niekapków i maskotek Twojego dziecka do krzesełka do karmienia, fotelika samochodowego lub wózka dziecięcego. Elastyczny silikonowy pasek umożliwia przymocowanie dowolnego rozmiaru butelki, kubka niekapka czy pojemnika na przekąski.

• KONIEC ZE STERYLIZACJĄ: Masz już dosyć czyszczenia brudnych zabawek i butelek zebranych podłogi? Produkt bebon pozwala bezpiecznie przymocować zabawki oraz pojemniki z jedzeniem i napojami do wózka dziecięcego, krzesełka do karmienia itp. Dzięki temu są czyste i łatwo dostępne dla Twojego dziecka.

• KONIEC Z PODNOSZENIEM I CZYSZCZENIEM ZABAWEK: Ulubioną zabawą dziecka siedzącego w krzesełku do karmienia/wózku jest upuszczanie trzymanych rzeczy na podłogę. Dziecko rzuca butelkę, a Ty za każdym razem musisz ją podnosić i czyścić. Teraz już nie musisz się dwoić i troić, aby Twoja pociecha mogła dobrze się bawić.

• KONIEC Z GUBIENIEM ZABAWEK: Dzięki paskowi mocującemu bebon zabawki Twojego dziecka będą zawsze pod ręką.

Niepozorne, a jakże przydatne!

 

Bebon® Bottle Holder uchwyt na butelkę lub kubek niekapek dla niemowląt z paskiem na zabawki i gryzaki

28 sierpnia 2021